NG: WAS DARWIN WRONG? izle

National Geagraphic: Darwin Yanılıyor Muydu?


Tarihin en çok tartışılan olgularından biri olmuştur: Evrim. Ve kuşkusuz Darwin de öyle... İlk ortaya çıkışından bu yana büyük saldırılara ve psikolojik manipülasyonlara uğrayan evrim, artık kaçınılmaz bir gerçeklik kazanmış durumda. Ve insanlara yalanlar uyduranlar şimdi kaçamaklar kurmakta. Artık bilimsel bir bilginin evrimden bağımsız olamayacağı bilimin tüm disiplinlerinde kabul görmekte ve işlevselliğini kazanmaktadır.

Ve şimdi bu bilimsel olguyu eğrisi ve doğrusuyla tekrardan gözden geçirelim tüm objektifliğiyle birlikte. Evrim bilimsel bir gerçeklik midir yoksa Darwin yanılıyor muydu? National Geographic'in Was Darwin Wrong?/Darwin Yanılıyor Muydu? belgeselinin yanı sıra BBC'nin yine aynı paralellikte olan belgeseli What Darwin Didn't Know?/Darwin'in Bilmedikleri belgeselini de izleyebilirsiniz daha önceki kayıtlardan.Facebook: Aşağıdan ''Gönderinin Aslını Gör''ü tıklayın!

3 yorum :

Site Yöneticisi, National Geagraphic: Darwin Yanılıyor Muydu? adlı belgesel Youtube tarafından silinmiş. Bilginiz olsun.

video silinmiş. yeniden yükleyebilir misiniz ?

Yorum Gönder